Astrid Theslius

Astrid Theslius
Astrid Theslius
Astrid Theslius
Astrid Theslius

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASTRID THESELIUS (född 1927), akvarell, signerad AT, 21x26 cm, oramad.

671940

2019-08-29