Serveringsvagn 1900-tal

Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, mässing, avtagbara brickor, på hjultrissor, höjd 64, 51x33 cm

671941

2019-08-29