Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-08-30
671942
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Ungersk ryttare, olja på duk, signerad, ca 40x50 cm