Gunilla Mann

Gunilla Mann
Gunilla Mann
Gunilla Mann
Gunilla Mann
Gunilla Mann
Gunilla Mann

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

GUNILLA MANN (född 1947): "Stavsnäs", HölBy, Stavsnäs, signerad Gunilla Mann, olja på duk, ca 46x56 cm

671947

2019-08-29