Soffa 1900-tal

Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal

Klubbat för:

550 SEK

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talets slut, klädd i David Yeoman kretong, längd 136 cm

671948

2019-08-29