Ragnar Person oljemålning

Ragnar Person oljemålning
Ragnar Person oljemålning
Ragnar Person oljemålning
Ragnar Person oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RAGNAR PERSON (1905-1993): Husexteriör, signerad, olja på pannå, bildmått 22x27 cm

Sedvanligt ytslitage

671974

2019-09-07