Carl Fredrik Aagaard oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

CARL FREDRIK AAGAARD (1833-1895): skogsmotiv, olja på duk, signerad C F Aagaard

Smärre slitage

671978

2019-09-04