Okänd konstnär

Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OKÄND KONSTNÄR, "labyrinth hic habitat Minotaurus", gouache, otydligt signerad (möjligen Sheila Mackie, Ra (1928-2010)), daterad 77, arkmått ca 63x50 cm

672001

2019-08-31