Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OKÄND KONSTNÄR, "labyrinth hic habitat Minotaurus", gouache, otydligt signerad (möjligen Sheila Mackie, Ra (1928-2010)), daterad 77, arkmått ca 63x50 cm
672001
2019-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här