Nils Jonsson stolar

Nils Jonsson stolar
Nils Jonsson stolar
Nils Jonsson stolar
Nils Jonsson stolar
Nils Jonsson stolar
Nils Jonsson stolar
Nils Jonsson stolar
Nils Jonsson stolar
Nils Jonsson stolar
Nils Jonsson stolar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NILS JONSSON, (4) stolar, "Tyr", teak, textilklädda sitsar, 1960-tal, Troeds för Bra Bohag, brännstämplade, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, smärre repor och märken, senare klädsel

672004

2019-08-29