Klubbat för:
1 700 SEK
2 500 SEK
NILS JONSSON, (4) stolar, "Tyr", teak, textilklädda sitsar, 1960-tal, Troeds för Bra Bohag, brännstämplade, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, smärre repor och märken, senare klädsel
672004
2019-08-29