Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WILHELM VON GEGERFELDT (1844-1920): Vinterlandskap, signerad W v Gegerfeldt, daterad 87, olja på duk, ca 36 x 18 cm
Mindre krackeleringar
672006
2019-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här