Wilhelm Von Gegerfeldt oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WILHELM VON GEGERFELDT (1844-1920): Vinterlandskap, signerad W v Gegerfeldt, daterad 87, olja på duk, ca 36 x 18 cm

Mindre krackeleringar

672006

2019-09-05