Oidentifierad konstnär oljemålning

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Munkar vid matbord, olja på pannå, signerad, ca 20x26 cm

672016

2019-08-30