Glasservisdelar 50 st

Glasservisdelar 50 st
Glasservisdelar 50 st
Glasservisdelar 50 st
Glasservisdelar 50 st
Glasservisdelar 50 st
Glasservisdelar 50 st
Glasservisdelar 50 st
Glasservisdelar 50 st
Glasservisdelar 50 st
Glasservisdelar 50 st

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLASSERVISDELAR, 50 st, "Silvia", Ingeborg Lundin Orrefors respektive "Prince", Göran Wärff, Kosta Boda, 6 snapsglas, 11 seltersglas, 6 likörglas, 10 starkvinsglas, 11 vitvinsglas samt 6 rödvinsglas.

Bruksslitage, två snapsglas med kantnagg.

672022

2019-09-09