Salvador Dali litografi
2019-08-31
672025
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SALVADOR DALI (1904-1989): Motiv med riddare, signerad Dali, numrerad 36/250, färglitografi, ca 47x67 cm
Ej examinerad ur ramen