Kallskålar tenn

Kallskålar tenn
Kallskålar tenn
Kallskålar tenn
Kallskålar tenn
Kallskålar tenn
Kallskålar tenn
Kallskålar tenn
Kallskålar tenn
Kallskålar tenn
Kallskålar tenn
Kallskålar tenn
Kallskålar tenn

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KALLSKÅLAR, 2 st, tenn, 1800-tal, längd ca 31-33 cm

Lagningar, bucklor

672026

2019-09-05