Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖRSTRAND, gallerskål med fat, 1700-tal, flintgods, 1799 års modell, polykrom dekor, stämplad RÖRSTRAND H, längd ca 26 cm
Fat med sprickor, slitage
672032
2019-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här