Kannor stop tenn

Kannor stop tenn
Kannor stop tenn
Kannor stop tenn
Kannor stop tenn
Kannor stop tenn
Kannor stop tenn
Kannor stop tenn
Kannor stop tenn
Kannor stop tenn
Kannor stop tenn
Kannor stop tenn
Kannor stop tenn
Kannor stop tenn
Kannor stop tenn

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANNOR, STOP, 8 st., tenn, 1800-tal, höjd ca 16-21 cm

Slitage, bucklor

672035

2019-09-05