Birgitta Flinck

Birgitta Flinck
Birgitta Flinck
Birgitta Flinck
Birgitta Flinck

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BIRGITTA FLINK (1914-1999): spansk by, olja på duk, signerad och daterad -51, 59 x 44,5 cm.

672036

2019-09-09