Klubbat för:
65 EUR
Utropspris
150 EUR
SKRIN, silver 916, KoruteolisuusTillander Oy Helsingfors 1957, invändigt fanerat med trä, 14x14 cm, höjd 3,5 cm
Lätt slitage
672061
2019-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här