Silver skrin

Silver skrin
Silver skrin
Silver skrin
Silver skrin
Silver skrin
Silver skrin
Silver skrin
Silver skrin
Silver skrin
Silver skrin

Klubbat för:

65 EUR

Utropspris

150 EUR

SKRIN, silver 916, KoruteolisuusTillander Oy Helsingfors 1957, invändigt fanerat med trä, 14x14 cm, höjd 3,5 cm

Lätt slitage

672061

2019-09-05