Klubbat för:
1 100 EUR
Utropspris
500 EUR
BIRGITTA ARA (1934-) "Han spottar ut präster och advokater", signerad samt daterad -64, tempera och blandteknik på pannå, 107x76 cm
672075
2019-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här