Birgitta Ara diptyk

Birgitta Ara diptyk
Birgitta Ara diptyk
Birgitta Ara diptyk
Birgitta Ara diptyk
Birgitta Ara diptyk
Birgitta Ara diptyk
Birgitta Ara diptyk
Birgitta Ara diptyk
Birgitta Ara diptyk
Birgitta Ara diptyk
Birgitta Ara diptyk
Birgitta Ara diptyk
Birgitta Ara diptyk
Birgitta Ara diptyk

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

600 EUR

BIRGITTA ARA (1934-) diptyk "Födseln & Döden", signerade samt daterade -64, tempera samt blandteknik på pannå, á 76x52 cm

672076

2019-09-02