Dalahäst

Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄST, Dalarna, 1900-talets första hälft, rödmålad med polykrom bemålning, höjd ca 17 cm

Slitage, avslag

672078

2019-09-05