Jürgen Klein

Jürgen Klein
Jürgen Klein
Jürgen Klein
Jürgen Klein
Jürgen Klein
Jürgen Klein

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

JÜRGEN KLEIN (Tyskland, född 1924): Komposition "IV" samt "III", signerade och daterade 73, ea, färgserigrafier, bladstorlek 54 x 42 cm.

672080

2019-09-09