Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RELIEF, SKULPTURER, 3 dlr, gips, 1900-tal, reliefen signerad och daterad Aarre Aaltonen 1927, ca 17x35, höjd ca 22-29 cm
Slitage, nagg
672082
2019-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här