Relief och skulpturer

Relief och skulpturer
Relief och skulpturer
Relief och skulpturer
Relief och skulpturer
Relief och skulpturer
Relief och skulpturer
Relief och skulpturer
Relief och skulpturer
Relief och skulpturer
Relief och skulpturer
Relief och skulpturer
Relief och skulpturer

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RELIEF, SKULPTURER, 3 dlr, gips, 1900-tal, reliefen signerad och daterad Aarre Aaltonen 1927, ca 17x35, höjd ca 22-29 cm

Slitage, nagg

672082

2019-09-05