Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OKÅND KONSTNÄR, frukthandlare, akvarell och täckvitt, osignerad, ca 54x45 cm
672085
2019-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här