Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PETER DAHL (1934-2019): Disco, signerad Peter Dahl -81, 227/250, färglitografi, bildmått ca 53x37 cm

Kuntoraportti

672088

Päivämäärä:

2019-09-03