Peter Dahl färglitografi
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PETER DAHL (1934-2019): Disco, signerad Peter Dahl -81, 227/250, färglitografi, bildmått ca 53x37 cm
Kuntoraportti
672088
Päivämäärä:
2019-09-03