Bord
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SALONGSBORD, Karl Johanstil, sekelskiftet 18/1900-tal, fanérad med mahogny, två lådor vid sarg, höjd ca70, 75x65, två fällklaffar á 14 cm
Bruksslitage, fuktskafor vid fanér, mindre stötmärken förekommer
672137
2019-08-30