Bordslampa silver

Bordslampa silver
Bordslampa silver
Bordslampa silver
Bordslampa silver
Bordslampa silver
Bordslampa silver
Bordslampa silver
Bordslampa silver
Bordslampa silver
Bordslampa silver
Bordslampa silver
Bordslampa silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSLAMPA, silver, troligen Danmark, 1900-talets första hälft, reliefdekor med figurscener i rokokostil, silverfotens höjd 33 cm, total höjd 66 cm

Bruksslitage

672151

2019-08-30