Jack Grafström oljemålning

Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

JACK GRAFSTRÖM (född 1931): Abstrakt bild, signerad Jack Grafström, olja på duk, 92x73 cm

Zustandsbeschreibung

672154

2019-08-30