Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
JACK GRAFSTRÖM (född 1931): Abstrakt bild, signerad Jack Grafström, olja på duk, 92x73 cm
Zustandsbeschreibung
672154
2019-08-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner