Prins Eugen

Prins Eugen
Prins Eugen
Prins Eugen
Prins Eugen
Prins Eugen
Prins Eugen

Klubbat för:

13 000 SEK

15 000 SEK

PRINS EUGEN (1865-1947): ´´Halmstack o pilträd´´,
signerad och daterad Eugen 1935, olja på pannå, 33x65 cm

672159

2019-08-30