Soffa Louis XV stil

Soffa Louis XV stil
Soffa Louis XV stil
Soffa Louis XV stil
Soffa Louis XV stil
Soffa Louis XV stil
Soffa Louis XV stil
Soffa Louis XV stil
Soffa Louis XV stil
Soffa Louis XV stil
Soffa Louis XV stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, omkring 1900, louis XV stil, skuren dekor, förgylld, klädd med röd textil, längd 111cm, sitthöjd ca 41 cm

Tyg med skador, slitage

672168

2019-08-30