Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MAURICE ESTEVE(1904-2001): "Messidor", 1981, signerad Esteve 25/75, utförd av Charles Sorlier, färglitografi, ca 45x38 cm
LITTERATUR: Prudhomme-Esteve & Moestrup, sid. 135
672181
2019-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här