Lasse Wager oljemålning

Lasse Wager oljemålning
Lasse Wager oljemålning
Lasse Wager oljemålning
Lasse Wager oljemålning
Lasse Wager oljemålning
Lasse Wager oljemålning
Lasse Wager oljemålning
Lasse Wager oljemålning

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

LASSE WAGER (1896-1986) Vilostund vid stranden, signerad samt daterad -68, olja på pannå, 38x46 cm

672184

2019-09-30