Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAN BOHUMIL POSPISIL (1898-1968): fartyg i fjord, signerad Jan B. Pospisil, olja på duk, 60x92 cm
672210
2019-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här