Meissen vas

Meissen vas
Meissen vas
Meissen vas
Meissen vas
Meissen vas
Meissen vas
Meissen vas
Meissen vas
Meissen vas
Meissen vas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MEISSEN, vas, porslin,daterad 1990, handmålad förgylld och försilvrad dekor, höjd 23 cm

Andrasortering

672211

2019-09-06