Moccaservis
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MOCCASERVIS, gröntonat glas med silverdekor med motiv från Venedig, bestående av vas, moccakanna, gräddkanna, sockerskål med lock samt sex moccakoppar med fat.
Bruksslitage, tre fat samt en kopp med nagg.
672212
2019-09-08