Moccaservis

Moccaservis
Moccaservis
Moccaservis
Moccaservis
Moccaservis
Moccaservis
Moccaservis
Moccaservis
Moccaservis
Moccaservis

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MOCCASERVIS, gröntonat glas med silverdekor med motiv från Venedig, bestående av vas, moccakanna, gräddkanna, sockerskål med lock samt sex moccakoppar med fat.

Bruksslitage, tre fat samt en kopp med nagg.

672212

2019-09-08