Okänd konstnär oljemålning

Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

4 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, omkring år 1900, interiör från hertig Karls kammare på Gripsholms slott, 64 x 53 cm.

Krackelyr, färgbortfall, retuscher.

672218

2019-09-06