Klubbat för:
8 400 SEK
4 000 SEK
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, omkring år 1900, interiör från hertig Karls kammare på Gripsholms slott, 64 x 53 cm.
Krackelyr, färgbortfall, retuscher.
672218
2019-09-06