Gottfrid Kallstenius oljemålning

Klubbat för:

8 600 SEK

10 000 SEK

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): olja på duk, skogslandskap med vattendrag, signerad, 70 x 110 cm.

672223

2019-09-08