Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARIKA LANG (född 1961): färglitografi, "Bräutigam", signerad och numrerad 242/250, bildstirlek 23,5 x 29,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
672227
2019-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här