Byrå med stenskiva sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, sengustaviansk stil, mahogny, mässingsdetaljer, höjd 82, 94x48 cm, nyckel saknas

Nyckel saknas, bruksslitage, lagad skiva

672245

2019-08-30