Franco Costa färglitografier

Franco Costa färglitografier
Franco Costa färglitografier
Franco Costa färglitografier
Franco Costa färglitografier

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANCO COSTA (född 1934):(2) "Dream of Rome"", diptyk, signerade Franco Costa, artist proof, färglitografier, bildstorlek ca 53x39 cm vardera

Ett glas trasigt

672260

2019-08-30