Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FRANCO COSTA (född 1934):(2) "Dream of Rome"", diptyk, signerade Franco Costa, artist proof, färglitografier, bildstorlek ca 53x39 cm vardera
Ett glas trasigt
672260
2019-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här