Pall 1900-talets mitt

Pall 1900-talets mitt
Pall 1900-talets mitt
Pall 1900-talets mitt
Pall 1900-talets mitt
Pall 1900-talets mitt
Pall 1900-talets mitt
Pall 1900-talets mitt
Pall 1900-talets mitt

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

VENESTA, pall, Finland, 1950-60-tal, ek, grönkläddsel, sitthöjd ca 33 cm

672263

2019-08-30