Sandro Chia carborundum etsning

Klubbat för:

5 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

SANDRO CHIA (Italien, född 1946): Painter with Teddy Bears,1989-90, signerad och numrerad Chia 8/50, carborundum etsning, 96x110 cm

Kuntoraportti

Bladet något buktigt

672271

Päivämäärä:

2019-09-29