Sandro Chia carborundum etsning
Klubbat för:
5 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SANDRO CHIA (Italien, född 1946): Painter with Teddy Bears,1989-90, signerad och numrerad Chia 8/50, carborundum etsning, 96x110 cm
Kuntoraportti
Bladet något buktigt
672271
Päivämäärä:
2019-09-29