Karmstol Ryssland/ Baltikum

Karmstol Ryssland/ Baltikum
Karmstol Ryssland/ Baltikum
Karmstol Ryssland/ Baltikum
Karmstol Ryssland/ Baltikum
Karmstol Ryssland/ Baltikum
Karmstol Ryssland/ Baltikum
Karmstol Ryssland/ Baltikum
Karmstol Ryssland/ Baltikum
Karmstol Ryssland/ Baltikum
Karmstol Ryssland/ Baltikum

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1800-talets första hälft, Ryssland/ Baltikum, fanérad i mahogny, skulpterad dekor, stoppad sits och rygg, ljus klädsel, sitthöjd ca

Brukslitage, karm med lagning, fanérlagning (bakre sarg), senare klädsel

672273

2019-08-31