Karmfåtölj 1950-tal

Karmfåtölj 1950-tal
Karmfåtölj 1950-tal
Karmfåtölj 1950-tal
Karmfåtölj 1950-tal
Karmfåtölj 1950-tal
Karmfåtölj 1950-tal
Karmfåtölj 1950-tal
Karmfåtölj 1950-tal
Karmfåtölj 1950-tal
Karmfåtölj 1950-tal
Karmfåtölj 1950-tal
Karmfåtölj 1950-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMFÅTÖLJ, 1950-tal, stomme i björk, sadelgjord av flätat papperssnöre, sitthöjd ca 40 cm

Brukslitage, fläckar

672274

2019-08-30