Tysk skola signerad och daterad 1774

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

TYSK SKOLA (1700-tal): Mansfigur, signerad H F C Finch. pinxit 1774, olja på duk, 89x68 cm

hål i duken, smärre färgbortfall

672275

2019-08-30