Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
TYSK SKOLA (1700-tal): Mansfigur, signerad H F C Finch. pinxit 1774, olja på duk, 89x68 cm
hål i duken, smärre färgbortfall
672275
2019-08-30