L. Lacomblé, Ängsblomster
Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
L. LACOMBLÉ (Frankrike 1900-tal): Ängsblomster, signerad L. Lacomblé, akvarell på papper, 34x53,5 cm.
PROVENIENS: Arkitekt Stig Åkermark (1903-1995), Stockholm,
därefter i arv
Papperet fäst på kartong/papp
672302
2019-09-29