L. Lacomblé, Ängsblomster

L. Lacomblé, Ängsblomster
L. Lacomblé, Ängsblomster
L. Lacomblé, Ängsblomster
L. Lacomblé, Ängsblomster
L. Lacomblé, Ängsblomster
L. Lacomblé, Ängsblomster
L. Lacomblé, Ängsblomster
L. Lacomblé, Ängsblomster
L. Lacomblé, Ängsblomster
L. Lacomblé, Ängsblomster

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

L. LACOMBLÉ (Frankrike 1900-tal): Ängsblomster, signerad L. Lacomblé, akvarell på papper, 34x53,5 cm.

PROVENIENS: Arkitekt Stig Åkermark (1903-1995), Stockholm,
därefter i arv

Papperet fäst på kartong/papp

672302

2019-09-29