Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LAGE LINDELL (1920-1980): Komposition med figurer, signerad och daterad på baksidan Lage Lindell 4/30, silkscreen på plast, 100,5x104 cm
ytsmuts, ytslitage
672309
2019-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här